Ogromnym atutem apartamentu jest jego urokliwe położenie. W odległości zaledwie 300 metrów znajduje się Ekomarina ze strzeżoną plażą i rozległym placem zabaw. Przy plaży będziecie mogli wypożyczyć sprzęt wodny, a w okolicznych barach i restauracjach dobrze zjeść.

Nie ruszając się poza granice miasta będziecie mogli zorganizować kilka naprawdę ciekawych wycieczek zarówno pieszych, jak i rowerowych. Po pierwsze warto przejść promenadą i zobaczyć jak malownicze jest jezioro Czos, po drugie zapoznać się z magicznymi zakątkami okolicznych lasów. Zaś w samym centrum Mrągowa znajdziecie zabytkowe kościoły, kamienice i budynki.

Mrągowo jest także doskonałą bazą wypadową do zwiedzania mazurskich miasteczek. 45 minut do Giżycka, 25 minut do Mikołajek i 20 do Świętej Lipki, czyli trzech najciekawszych i najważniejszych miejsc na Mazurach w zasięgu krótkiej wycieczki samochodem!

Jeśli wybieracie się w podróż na Mazury z dziećmi, to zapewniamy, że na pewno nie będą się tu nudzić. W okolicy znajdują się Aquapark w Mikołajkach, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz Mazurski Park Atrakcji Mazurlandia. Pobyt na Mazurach może też być małą lekcją historii dla całej rodziny, bo do porośniętej lasem ruiny kwatery głównej Adolfa Hitlera w Gierłoży jest nieco ponad 35 km.

projekt ue