Apartamenty na Mazurach

Apartamenty w Mikołajkach, Mrągowie i Rynie

wybierz najelepszy dla siebie

Mazury / Ryn

Apartament Ryn

Apartament Ryn dostarcza naszym Gościom nie tylko poczucie luksusu i komfortu, ale także niezwykłych wrażeń estetycznych. Zachowana oryginalna ściana z cegieł pochodząca z czasów powstawania kamienicy buduje niepowtarzalny klimat tego miejsca i przypomina o długowiecznej historii miasteczka Ryn. Tu znajdą wytchnienie zarówno miłośnicy przestrzeni „z duszą”, jak również pasjonaci nieskalanej przyrody.

Apartament Ryn - Mazury
Apartament Mrągowski - Mazury

Mazury / Mrągowo

Apartament Mrągowo

Apartament Mrągowo położony w samym sercu malowniczych Mazur zapewnia komfortowy i pełen wrażeń pobyt. To miejsce idealne dla każdego, kto chce zaznać prawdziwego obcowania z mazurską przyrodą, a także szuka spokoju i odpoczynku od zgiełku dużego miasta. 54 m² przestrzeni nowocześnie urządzonego mieszkania dają poczucie luksusu, a jednocześnie tworzą klimat przytulności i kameralnej atmosfery.

Mazury / Mikołajki

Apartament Mikołajki

Lokal położony jest w bliskiej odległości wioski żeglarskiej i portu, które w letnim sezonie stają się sercem wydarzeń kulturalnych w Mikołajkach. To tutaj tętni życie towarzyskie do późnych godzin wieczornych. Nasz apartament dzięki świetnej lokalizacji gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich mikołajskich atrakcji, z drugiej strony zapewnia naszym Gościom poczucie spokoju i intymności.

Apartamenty MER - Mazury - MIKOŁAJKI
Apartament Ryn z widokiem na Zamek - Mazury

Mazury / Ryn

Apartament Ryn z widokiem na Zamek

Apartament Ryn z widokiem na zamek to niezwykła przestrzeń, która gwarantuje równie niezwykłe doznania. Nasi Goście znajdą tu nowoczesne wyposażenie osadzone w klimacie historii związanej z zabytkową kamienicą, w której mieści się nasze lokum. Sąsiedztwo krzyżackiego zamku, wszechobecna mazurska, bajkowa przyroda oraz lokalizacja na Szlaku Wielkich Jezior Maurskich są gwarantami udanego wypoczynku w naszym apartamencie.